Op 8 maart 2018 is het Internationale Vrouwendag. VVDenD66 doet op deze bijzondere dag iets speciaals voor de vrouwen van Oudewater. Een cadeautje in de vorm van een enerverende en hilarische avond. Dat verdienen we!

Na een welkomstwoord van door Elly van Wijk en wethouder Bob Duindam zal Vera Bergkamp (Tweede Kamerlid D66) een inspirerend betoog houden over de kracht van vrouwen. Hierna is er gelegenheid om Oudewaterse zaken aan de orde te stellen. Na de pauze volgt het hoofdmenu: een PUBQUIZ waarin gestreden wordt om de eer: Powervrouwen van Oudewater.

Deelname kan individueel of in zelf gevormde groepjes. Meld je gratis en met een originele naam aan via info@vvdend66Oudewater.nl!

Het evenement wordt gehouden in De Heksenwaag. Vanaf 1930 uur worden de powervrouwen van Oudewater ontvangen met koffie en thee. Ieder vrouw krijgt na afloop een presentje.  Natuurlijk nemen mannen die avond de bediening op zich.

Vrouwen hebben een krachtige stem, laat deze horen!