Wie zijn wij?

Even voorstellen…

Als VVDenD66 bewaken we onze liberale standpunten en visie. Die worden ook in Oudewater door lokale mensen gehanteerd. Elly van Wijk, Gijs Hoogenboom, Mark Kruiswijk en Ronald Gabriels zijn allemaal verknocht aan Oudewater. Daarom zaten ze de afgelopen jaren voor u in de gemeenteraad. De raadsleden worden ondersteund door een groeiende groep fractieleden.  Zij assisteren in de voorbereiding van vergaderingen, gaan het gesprek aan met u, organiseren activiteiten voor de fractie maar bovenal zijn alle leden een luisterend oor voor u.

We zijn altijd op zoek naar nieuwe leden van fractie. Wil jij dus ook een bijdrage leveren aan deze mooie stad? Heb jij goede ideeën en wensen voor Oudewater? Deel deze met ons of wordt lid van onze fractie. Op de contactpagina kun je hiervoor een contactformulier invullen. Tot snel!

Elly van Wijk
Elly van Wijk

Raadslid/ Fractievoorzitter

Senior juridisch medewerker Rabobank Nederland

Gijs Hoogenboom
Gijs Hoogenboom

Raadslid

Mede-eigenaar zuivelboerderij Hoogenboom

Mark Kruiswijk
Mark Kruiswijk

Raadslid

Belastingdienst – FIOD

Ronald Gabriëls
Ronald Gabriëls

Raadslid

Overheid

Ben van Winden
Ben van Winden

Fractielid

Eigenaar Melkveehouderij

Bob Duindam
Bob Duindam

Wethouder voor VVDenD66

Ignace Boreel
Ignace Boreel

Fractielid

Eigenaar SolarProf

Michelle Achterberg
Michelle Achterberg

Fractielid

Postdoctoraal onderzoeker

Website
Robin Doesema
Robin Doesema

Fractielid

Advocate

Patrick van Klaveren
Patrick van Klaveren

Fractielid

Accountmanager

Ad Blanker
Ad Blanker

Fractielid

Project Manager bij Dudgeon IAC